WhatsApp WhatsApp
Phone Call Now
Contracted Institutions
Contact us!

I have read the information about the Law on Protection of Personal Data No. 6998; I consent to the use of my contact information for appointment reminders and service delivery.

Merkezimiz
SAFIR PERCUTAN TECHNIQUE AT OUR HAIR TRANSPLANT CENTER

With the sapphire percutaneous technique, which is applied in only a few clinics in the world, the roots are not planted in two-dimensional slits, but in three-dimensional channels opened with special devices with sapphire tips, which are produced from real sapphire, a very valuable mineral, and do not harm the tissue.

More
Mouth and dental health

✔ Implant

✔ Orthodontics

✔ Prosthesis

✔ Beam Fill

✔ Laser Teeth Whitening

More
Eye diseases

In our Ophthalmology outpatient clinic, you can have all your eye checks and treatments with the support of technological devices.

More
Mouth and dental health

We are at your service on weekends and evenings with our expert team in the department where outpatient diagnosis and treatment services are provided for our patients of all ages on oral, maxillofacial and dental diseases.

More
Cupping

Hijama, which is called as Alternative Medicine today, is a method of blood collection with special vacuum cups, and it cleans the toxins in the body that the body cannot remove from the blood by vacuum.

More
Child Health and Diseases

In our pediatrics department; Services are provided for the diagnosis and treatment of all diseases for the 0-18 age group (from newborns to adolescents over the age of 18).

More
Hair Transplant

Hair transplantation ; It is an aesthetic surgical operation performed for the purpose of restoring shed or thinning hair and putting it back in its place.

More
Our Doctors
Specialist Dr. Dündar YAYKIRAN Child Health and Diseases Specialist
Specialist Dr. Gülden KÖKÜMER Skin and Venereal Diseases Specialist
Op. Dr. Orhan SOYALP Ear Nose and Throat Specialist
Exp. Dr. Yalçın ALTUNOĞLU Internal Medicine Specialist
Exp. Dr. Zekiye Canan GÖZÜM Biochemistry Specialist
Op. Dr. Mine TÜZEL Women's Health and Obstetrics Specialist
Op. Dr. Hakan YENEL General Surgery Specialist
Exp. Dr. Sümeyye ARSLAN Physical Therapy and Rehabilitation Specialist
Exp. Dr. Zuhal Gülşen SAYINER Radiology Specialist
Dr. Achraf HAJAH Emergency Physician
Dr. Nayim KARADOĞAN Emergency Physician
Dr. Rıza AZER Emergency Physician
Mehmet Akif CERAN Physiotherapist
Duygu EYİGÜN Physiotherapist
HİLAL TORUK Physiotherapist
Melike KAPLAN Physiotherapy Technician
Merve ARSLAN Physiotherapy Technician
Patient Comments 10 years of experience 24/7 service
GAMZE DURMUŞ (26)

Hassas hamilelik sürecinde güleryüzü güven veren bilgisi ile her an yanımızda olan doktorum hülya hanıma ve güçlü ekibine çok teşekkür ederim iyiki varsınız.

ERHAN GÜVEN (40)

Diş bölümünün Temiz ve titiz çalışması benim için çok önemliydi. Çok memnun kaldım hizmetlerinden. Ortamı ve konumu çok güzel, kliniği temiz ve hijyenik. Dolgu ve kanal tedavisi yaptırmıştım, şimdi de implant yaptıracağım

BERNA ALP (43)

Cilt gençleştirme uygulaması yaptırmak için gittiğim bölümde kullanılan malzemeler ve aldığım sonuçtan çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum.

YÜKSEL AYDOĞDU (38)

Cok kaliteli bir tıp merkezi. Bircok kez gittiğimiz tıp merkezinden ve her defasinda da cok memnun ayrildik.Özellikle de doktorlar cok tecrubeli.

BETÜL AY (44)

3 yıldır sağlıkla ilgili sürekli her sıkıntımızda merkezinizin birbirinden uzman doktorlarına gidiyoruz.Size ve mükemmel personelleriniz için ve bize her zaman destek olan mükemmel hastaneniz için çok çok teşekkür ederim.

SİNEM ÖZTÜRK (35)

İlk göz ağrımızı tavsiye üzerine çocuk doktoru Dündar beye getirdik.aklımızda çok fazla soru vardı.Hatta unutmamak için not aldık ki doktora soralım diye. Dündar bey, biz soruları sormadan aklımızdaki tüm soruları cevapladı ve daha fazlasını anlattı. İlgi alaka ve yaklaşım ziyadesiyle memnun etti. Değerli doktorumuza çok teşekkür eder ve ailelere kesinlikle tavsiye ederim.

YASEMİN SEZER (46)

Dahiliye uzmanı dr. Yalçın bey gözüm kapalı güvenebileceğim önerilerine özen gösterdiğim kaliteli bir doktor. Yıllar önce tavsiye üzerine gitmiştim çok memnun kaldım.

MURAT AK (33)

Estetik gülüş yaptırmak için geldiğim diş kliniğiniz hem ferah, hem de hijyene önem vermesi dolayısıyla hayran kaldım . özellikle doktorlarınız ve personel çok Güler yüzlü ve ilgili. Tedavi sırasında sürekli her aşama ile ilgili bilgi vermesi çok güzel.

ZEYNEP GÜNEŞ (21)

Sivilcelerimle ilgili büyük, büyük problemlerim vardı tek üstesinden gelen cildiye doktoru Gülden hanım  oldu. Gerçekten alanında çok başarılı. hastalarına karşı çok ilgili saygılı ve gayet güler yüzlü kendisine çok teşekkür ediyorum.

ALPASLAN ERDOĞAN

Geçen sene Nisan ayında Kardelen tıp merkezinde saç ekim operasyonu oldum. Operasyon öncesi şüphelerim vardı ama doktor görüşmesinden sonra kesin karar verdim. Şu an operasyon sonrası 10. ay ve saçlarımın durumundan çok memnunum. Tüm saç ekimi ekibine teşekkür ederim. Kardelen tıp merkezi saç ekiminde doğru karar.

Your Family's Health Center, Easily get information and appointments from all branches
0216 371 71 72
59 Personality
with our team
13 Different
partition
12 Years
with our experience
7/24 Always
We are at your service